Ste dobrý pacient?

Bola som človek, ktorý berie život tak z pleca na plece. Nikdy som sa príliš nestarala o to, čo sa so mnou deje, kde žijem a ani v akom prostredí žijem. Na zmeny som bola vždy pripravená, preto, keď išlo o to, kam by sme sa mali presťahovať, tak som sa o to veľmi nestarala. Môj http://blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/514055/hrozne-zraneni-velitele-hasicu-prerazil-si-pater.html priateľ mi povedal, že si našiel prácu v meste, tak som sa zobrala a išla som. Celý čas sme bývali na dedine, no obom nám bolo jasné, že ak chceme zarábať viac a oveľa lepšie peniaze, neexistuje iná možnosť, len sa presťahovať do mesta.

život

Mesto predstavuje oveľa viac možností ako dedina

Vedeli sme, že ak sa chceme osamostatniť a zarobiť peniaze, tak musíme na nejaký čas odísť. Na druhej strane sme si uvedomovali aj to, že nevieme či chceme v meste žiť celý život. Môjmu priateľovi sa však v meste ohromne zapáčilo a bol rozhodnutý, že tak skoro odísť jednoznačne nechce. Keď sa na to však pozrieme prakticky, vlastne som sa mu ani nečudovala. Všetko by bolo fajn, keby sa nám nezačali kopiť určité problémy, ktoré boli z veľkej časti spojené práve so mnou.

Zdravotné problémy sa začali prejavovať postupne

koktejl

V prvom rade sa mi stále veľmi ťažko dýchalo. Pichalo ma v hrudi. Najprv sme si mysleli, že je to len nejaké prechladnutie, no neustále sa to zhoršovalo. Už som v noci nemohla spávať, stále som mala kašeľ a dusilo ma, myslela som si, že to bude niečo hrozné. Išla som teda k lekárovi a on mi povedal, že mám chronickú chorobu dýchacích ciest, jednoducho chronickú bronchitídu, ktorá sa prejavila práve presťahovaním sa do mesta. Keď som mu povedala, že sme dovtedy bývali na dedine, povedal mi, že by som sa mala okamžite vrátiť naspäť. Potešilo ma, že môj priateľ povedal, že zdravie je prvoradé. Okamžite nám pobalil všetky veci a vrátili sme sa naspäť. Zdravie musí byť na prvom mieste.

Nezařazené