Na vašom tele sa ukáže váš zdravotný stav

Možno si to neuvedomujete, ale vaše zdravie sa navonok prejavuje skutočne rôznymi spôsobmi. Stále sa len pozeráme na to, ako sa cítime, no neuvedomujeme si, že naše telo nám dáva náznaky v dostatočnom predstihu. A možno, že si to len jednoducho nechceme uvedomiť a nechceme to vidieť. Pretože to by znamenalo, že by sme museli niečo riešiť ešte predtým, než nám niečo skutočne je. A to je niečo, čo veľmi nechceme, no nemáme pravdu? Radšej sa tvárime, že sme zdravotne v poriadku. Ale dostatočne skoré náznaky sú niečo, čo nám môže pri liečbe naozaj veľmi pomôcť. Nech sa deje, čo sa deje, verte tomu, že stačí len veľmi málo a pochopíte, že s vaším zdravotným stavom niečo nie je v poriadku. Vaše telo vám to dá okamžite najavo.
 cvičení jogy
Chceli by ste vedieť, kde sa najčastejšie prejavuje choroba? Ako vám to telo dáva najavo a ako sa snaží upozorniť vás na to, že sa niečo deje? Zvyčajne sú to miesta, ktoré si ani nevšímate, poprípade ich zmenu prisudzujete niečomu úplne inému a nie tomu, čo to vlastne naznačuje.
 
V prvom rade sú to vaše nechty. Lámanie nechtov, ich náhle zažltnutie alebo zbelenie vám môže skutočne veľmi veľa povedať. Väčšinou to znamená, že nemáte dostatok vitamínov, a to by ste mali jednoznačne zmeniť. Ďalšou časťou tela, ktorá sa vám prihovára, je váš jazyk. Teraz sa samozrejme nebudeme baviť o hygiene jazyka, na ktorú by ste mali myslieť, no v každom prípade, sfarbenie jazyka tiež dokáže veľmi veľa povedať. Netvrdíme vám, že teraz si musíte neustále kontrolovať jazyk, no pri umývaní zubov by bolo možno vhodné, keby ste sa naň raz za čas poriadne pozreli. Ďalšou záležitosťou je vaša pokožka, hlavne na tvári. V prvom rade vám ukáže či máte dobrý životný štýl. Na nej sa prejaví úplne všetko. Jedlo, aké jete, ale aj či fajčíte, alebo pijete alkohol.
 joga v přírodě
Vaše telo na vás prezradí úplne všetko. Ale v prvom rade vám ukáže váš zdravotný stav. A to je niečo, čo nemôžete ignorovať.

Nezařazené