Spánok a oddych pre krásu

Mnohí ľudia neveria tomu, že spánok je dobrý na krásu. Mali by sme ich však hneď teraz vyviesť z omylu. Práve spánok je na krásu ten najlepší recept. A o to lepšie, keď je ten spánok skutočne kvalitný. Každý z nás predsa pozná ten pocit, keď sa ráno zobudí a zistí, že mal hroznú noc. Vtedy máme otrasný celý deň. Ak sa toto opakuje, môže byť za tým niečo chronické a takých ľudí hneď spoznáte. Nie sú krásny ani zvonku, ani zvnútra. Ale to je hlavne preto, lebo sú podráždený. Chcete však vedieť, prečo sa hovorí, že sa ľudia vyspia do krásy?
 bílé kvítky
Prečo je vlastne spánok dobrý na našu krásu?
 

  1. Žiadne kruhy pod očami. Keď ste nevyspatý, robia sa vám pod očami kruhy a ak to trvá naozaj veľmi dlho, môžete si byť istý, že tak skoro nezmiznú.
  2. Z nespavosti sa robia vrásky. Okolo očí, čela, okolo úst, jednoducho všade. A myslíme si, že vy by ste sa teda vráskam skutočne radi vyhli, no nie?
  3. Počas spánku sa obnovujú bunky, ktoré zabezpečujú regeneráciu a účinkujú lepšie ako krém proti vráskam.

 
Dostali ste už teraz chuť na to, aby ste si ľahli do postele a spali? Ani sa vám teda nečudujeme.
 kosmetické houbičky
Nejde však len o spánok, ale o celkový oddych, ktorý vaše telo nevyhnutne potrebuje. Verte tomu, že stačí len naozaj málo, aby ste vy a aj vaša pleť, vyzerali mladšie a sviežejšie. Musíte si však uvedomiť, že potrebujete oddych od stresu, potrebujete oddych od práce a takisto aj od techniky. Ak si teda chcete naozaj oddýchnuť, musíte vypnúť všetko, čo vám v tom bráni. Mobil, ale aj váš mozog. Musíte sa na chvíľu sústrediť len na vás a na vašu krásu. Skúste meditáciu a zamerajte sa na to, aby si vaše telo a pleť naozaj oddýchlo. Urobte si osviežujúcu masku a relaxačný kúpeľ. Keď si takýto zrelaxovaný ľahnete do postele, okamžite zaspíte. A vyspíte sa do krásy.
 
Nebojte sa teda povedať, že si idete ľahnúť spať len preto, aby ste boli ráno krásna či krásny.

Nezařazené