Nové produkty krásy, o ktorých možno ešte neviete!


Jahôdková maska
Vyzerá to zvláštne, no má svoje čaro. Táto maska vyzerá ako tenký plátok jahody a aj tak vonia, pretože je to predovšetkým jahoda ! Takže funkcia jahôd nemusí byť len orálna, aj keď sú jahody obľúbeným letným ovocím a sú vysadené naozaj na každej záhradke. Tieto malé plátky si jednoducho prilepíte na pleť a počkáte po dobu odporučenú výrobcom. Jej efekt je v zabraňovaní zapaľovaniu sa kožných pórov, ktoré prerastajú do stavu, ktorý nazývame akné. Takže pleť spoľahlivo čistí a dodáva jej potrebné vitamíny a minerály. Jahoda ako taká je aj výborným prírodným antioxidantom a navyše je vhodná aj pre ľudí s intoleranciu lepku. Možno ste to nevedeli, ale celiatici s vysokým stupňom ochorenia lepok nie len že nemôžu jesť, ale ani ho nijak inak vstrebávať do tela. Toto je prírodná cesta k čistej a vyváženej pleti pre všetkých.

jahody

Elastiq a arganový olej
Pre budúce mamičky alebo aj pre čerstvé mamičky, ktoré majú starosti o svoje „nedokonalé“ bruško je tento komplex dvoch účinných látok priam čarovný. Strie sú však častým problémom nielen tehotných žien, a preto sa dostávajú do popredia. Mnoho farmakologických zariadení a predajcov na tejto chybičke krásy poriadne zarábajú a namiesto účinku sa dostaví len zlepšenie pokožky a zdá sa vám hebkejšia. Prečo ? Pretože je to lacné placebo obyčajného telového mlieka. Stavte na istotu, ktorej percento úspešnosti každým dňom narastá viac a viac ! Je naozaj pravda, že tento aj mnoho iných krémov funguje a oplatí sa ich vyskúšať, len treba vedieť, ktoré sú najúčinnejšie.

akt

Ach, tí vedci
Existuje vôbec niečo, čo by vás v živote nikdy nenapadlo ? Medzi takéto veci sa určite zaraďuje predmet na odstraňovanie vrások v okolí očí a kútikov úst. Ide o malý pristroj pripomínajúci niečo medzi zubnou kefkou a epilátorom. Tento produkt pracuje pomocou jemnej vibrácie, má červené podsvietenie, ktoré má vraj veľký efekt na elasticitu pleti. Týmto prístrojom, ktorý ma v sebe ako keby ostré ihličky si prechádzate malým valčekom po nechcených miestach s vráskami a mali by ste po mesiaci užívania vidieť razantný rozdiel. Či je to pravda, to sa u každého majiteľa odlišuje. Je už len na vás, či veríte v takéto pokroky vedy alebo si počkáte až na pozitívnejšie recenzie takýchto na prvý pohľad pofiderných produktov.

Nezařazené