Mobilné domy pre každého

Pri riešení otázky bývania máte v dnešnej dobe na výber z mnohých možností. Od klasických bytov či domov až po netradičnejšie stavby ako sú napríklad drevodomy. Medzi takéto netradičnejšie riešenia bývania patria aj mobilné domy Euro-mobilnedomy.sk.

drevený mobilný dom

Mobilné domy sú populárne hlavne v USA, ale v posledných rokoch stúpla ich obľúbenosť aj v európskych krajinách. Vďaka jeho jednoduchému premiesteniu podľa toho, do akého prostredia ho chcete umiestniť, je skvelou voľbou na sezónne bývanie. Môže sa z neho stať lesná či záhradkárska chata. Po jeho revitalizácii je možné v ňom bývať aj celoročne. Je potrebné zateplenie, výmena jednoduchých okien za dvojité a taktiež zaizolovanie potrubí a váš mobilný dom sa môže stať vaším celoročným domovom. Pri celoročnom bývaní je taktiež potrebné aj zabezpečiť vykurovanie tuhým palivom. Môžete v ňom bývať aj s celou rodinou, pretože je kvalitnou náhradou za klasický dom či byt.

Mobilný dom je hybridom medzi klasickým domom a karavanom. Má oveľa nižšie elektroenergetické náklady ako klasické bývanie. Vďaka tomu je šetrný k vašej peňaženke po celé obdobie jeho užívania.

preprava mobilného domu

Nemusíte sa obávať, že by vám niečo v mobilných domoch chýbalo. Ponúkame vám ich plne vybavené s kompletnou kuchyňou, obývacou izbou, spálňou, WC so všetkými spotrebičmi, ktoré budete potrebovať. Naše mobilné domy sú nielen vhodné na bývanie, ale taktiež aj ako kancelárie, predajne či iné podnikateľské účely. Naše domy sú vyrobené v Holandsku a ide o kvalitné mobilné doby s dlhou tradíciou výroby.

Mobilný dom pre vás radi vyrobíme a privezieme na vami určené miesto. Ak sa chcete dozvedieť viac o cene mobilných domov, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám odpovieme na všetky vaše otázky a dopomôcť tak vášmu snu stať sa skutočnosťou. Na našej stránke nájdete množstvo fotiek už zrealizovaných mobilných domov.