Honor 7 X


Výrobca Honor je nám známi už nejakú dobu. Snaží sa vyrábať kvalitné výkone smartphoni za nižšie ceny. Ani tento krát nezabudol na ľudí ktorý milujú pomer výkon , batéria cena a prináša nám celkom zaujímavú novinku.

obchod
 
·         Na prvý pohľad vyzerá ako mohutný obor na s parametrami 157 x 75 x 7,6 mm a rozlíšením 5,93 palcov , a váhou 168 gramov to tak hrozitánsky nevyzerá. Okrem toho spomeniem že má pomer strán 18:9 čo môže znamenať že pôjde o celkom pekný ostrý displej a nebude mať žiadny problém pri pozeraní na priamom slniečku.
 
Duálny fotoaparát nie je duálnym len tak. S ním si dokáže urobiť akékoľvek fotky pretože obsahuje prvý 16 megapixelov a 11 megapixelov zo všetkými funkciami ktoré už na smartphone poznáme. Mimochodom ak by ste chceli natočiť nejaké to videjko , bude to možné vo FullHD rozlíšení s pomerom strán 16:9 v 30 FPS. Pre selfie maniakov je tu predný fotoaparát ktorý má krásnych 8 MPX či sním urobíte zábery zo všetkých strán ktoré máte radi.  Aj tento fotoaparát nahráva video vo FullHD rozlíšení v 30 FPS.
 
·         Málo pamäte vo vašom starom  zariadení ? To u nie je problém , pretože tento smartfón ponúka aj operačnú pamäť rám aj vnútornú pamäť v dvoch verziách. A to buď 3 Giga rám s pamäťou 32 Giga alebo 64 Giga , alebo druhá verzia je 4-our Gigová operačná pamäť RAM s vnútornou pamäťou 128 Giga. Ale pozor ak by boli stále málo miesta na selfie fotky , pamäť si môžete rozšíriť aj pomocou SD karty až do 256 Giga s hybridným slotom..
 
To že obsahuje všetky frekvencie hádam písať nemusím , veď sa nachádzajú skoro všade, len spomeniem že ide o sieť 2G , 3G, 4G / LTE sieť. Len spomeniem že obsahuje informačnú led diódu, čítačku odtlačkov , audio Jack na pripojenie slúchadiel a mnoho ďalšieho .

telefon
 
·         Teraz však prichádza to najpodstatnejšie a to batéria a cena za ktorú sa bude tento smartphon predávať. Batéria obsahuje 3340 mAh čo je super výkon , no to nie je všetko. Má aj podporu na rýchle nabíjanie , čiže Honor 7 X máte nabitie  na 80 percent za pol hodinku. A cena ? Bude sa predávať za 1299 . No v skutočnosti to nie je tá pravá cena. S touto cenou sa bude predávať v Číne. Ale u nás na Slovensku pôjde o cenu 176 eur

Nezařazené