Ak tovar zabalíte do bublinkovej obálky, môžete si byť istí, že sa nepoškodí

Posielať balíky do sveta alebo hoci len na Slovensko je v súčasnosti celkom jednoduché, ba dokonca zábavné a príjemné. Dnes už nepotrebujeme zháňať objemné kartónové škatule či iný typ obálok, aby sme zabalili, čo chceme poslať, ale navyše, zásielka musí odolať prípadnej dlhej ceste a manipulácii s ňou počas prepravy, možnej vlhkosti, slnečným lúčom či nečistotám a tiež mechanickému poškodeniu. A o to viac dbáme na vhodný obal, ak ide o tovar, ktorý je krehký a ľahko sa zničí.

obálky 1

Plastové bublinkové obálky sú vynikajúci vynález a ponúkajú prepravu zásielok spoľahlivo a s istotou ochrany obsahu. Balenie tovaru do nich je jednoduché a rýchle, ich uzatváranie si takisto nevyžaduje žiadnu námahu či špeciálne zručnosti. Vmestia sa do nich knihy, tlačoviny, drobné predmety alebo textil menších rozmerov. V ponuke sú bublinkové obálky obálky rôznych rozmerov, aby sa v nich menšie predmety takpovediac nestratili a aby sme tie väčšie do nich dokázali vložiť. Názov bublinková obálka má svoje opodstatnenie, pretože na vnútornej strane obálky je nalepená bublinková fólia, ktorej úlohou je chrániť obsah, ak ide o jemnejšie či krehké druhy tovarov, ktoré by sa počas dlhšej doby prepravy mohli ľahko poškodiť alebo úplne zničiť. Je aj výborným izolantom, takže chlad, vlhkosť či slnečné lúče nemajú šancu „vykonať dielo skazy“.

envelope-1438867_640

Bublinkové obálky je vhodné posielať v rámci vnútroštátnej, ale aj medzinárodnej prepravy, tlačoviny, knihy, textil či dôležité dokumenty alebo krehkejšie drobné predmety, všetok tento tovar v poriadku dôjde do cieľa určenia, k adresátovi, ktorý ju očakáva. Ak ho chcete potešiť, tak klasické obálky bielej farby vymeňte za farebné v mnohých odtieňoch alebo ešte zaujímavejšie sú obálky s holografickou potlačou hornej strany. V prípade, že nechcete vzbudzovať pozornosť, vyberte si obálku v matnej čiernej farbe. Takisto máte na výber aj balenia s rôznym počtom kusov obálok, kúpiť si môžete 10 kusové alebo 100 kusové balenie. Ich počet záleží na intenzite, akou posielate zásielky, ale všeobecne platí, že väčšie balenie je aj finančne výhodnejšie.

Nezařazené