Aj ženy majú na kryptomeny

Ako ženu ma vždy na internete zaujímal najviac facebook a zľavy na eshopoch. Čo si budeme klamať, nikdy som sa príliš nezaujímala o technické veci. Niežeby som mala pocit, že je to čisto mužská záležitosť, ale naozaj platilo, že ma to jednoducho vôbec nezaujímalo. Napriek tomu, že to bolo pre moju budúcnosť dôležité. Keby som bola vedela, čím sa nakoniec budem živiť, asi by som sa viac zaoberala technikou, možno by som dokonca išla študovať informačné technológie alebo nejakú technickú školu. Ale osud to zariadil tak, že som nakoniec robila niečo celkom iné aj napriek tomu, že som vyštudovala psychológiu.

běh za bitcoiny

Ľudia chcú zarábať. A to naozaj všetci a ja som nebola výnimkou. Bolo mi však jasné, že slušne zarábať v dnešnej dobe je oveľa viac, než len problematické. Niežeby som mala pocit, že sa dá zarábať len nepoctivo, ale veď to všetci poznáme.

Na vysokej škole to bolo len o tom, aby som si našla prax a možno nejakú brigádu, ktorá by mi popri škole naozaj dobre vynášala. Nehovorím, že to bolo jednoduché, ale napriek tomu som sa veľmi snažila, aby to celé šlo presne tak, ako to malo ísť. Rozhodla som sa ale, že skúsim hľadať ďalej. A takýmto spôsobom som sa zrazu dostala k tomu, že veľmi veľa ľudí zarába na kryptomenách. Ako klasickú ženu som nemala ani len potuchy, čo to vlastne má byť.

virtuální měna

Teraz sa už na tom smeje, ale vtedy som nemala šajnu, čo sú to bicoiny, ethereum a ani rig gpu. Ani môj frajer mi neveril, keď som sa do toho pustila. Veď som bola ako Alica v krajine zázrakov, odkiaľ som mala vedieť, o čom to má celé byť? Čo však osud nechcel, začala som si o tom veľa vecí hľadať, pozorne to študovať, až som sa dostala k tomu, že som tomu začala postupne naozaj rozumieť. Zrazu som bola zbehlá úplne vo všetkom, napriek tomu, že mi nikto neveril. Teraz už brigády nepotrebujem. Takže, čo viac mi treba?

Nezařazené