Tantra Diamond Bratislava

Priamo v centre mesta Bratislava Vás pozývame do nášho salóna Tantra Diamond Bratislava. Príďte a vyskúšajte kvalitné erotické tantra masáže, aké inde nezažijete. Aj v tejto neľahkej dobe pandémie sa netreba obávať, všetko potrebné pre dodržanie opatrení je k dispozícii ako pre náš personál, tak aj pre Vás, našich klientov. Po každej tantra masáži je všetko starostlivo upratané, vyčistené a dezinfikované. Kladieme vysoký dôraz na hygienu, preto túto musíme požadovať samozrejme aj od Vás. Celý proces je pomerne jednoduchý. V prvom rade je potrebné si vybrať online tantra masérku a dohodnúť si termín Vašej návštevy, kde už pre Vás bude všetko potrebné pripravené.

sexi telo

Po Vašom dostavení sa Vás už Vami zvolená tantra masérka bude očakávať, na privítanie a krátke vzájomné zoznámenie sa aj s malým občerstvením. Po tomto milom a krátkom úvode Vás tantra masérka zavedie do priestorov, ktoré sú vybavené hygienickým zázemím, kde si nerušene môžete vykonať osobnú hygienu, osprchovať sa a potom sa už len ponoriť do extázy blaha a relaxu. Neponúkame žiadne sexuálne služby, no aj tak Vám vieme zaručiť, že nadobudnuté pocity budete ešte dlho vstrebávať. Nie je vylúčené ani dosiahnutie sexuálneho vyvrcholenia, teda dosiahnutie orgazmu. Naše priestory Vám zabezpečia luxus a komfort, pti ktorom si dostatočne zregenerujete telo a myseľ.

masažny olej

Naše tantra masérky sú šikovné krásne mladé slečny a sú tu pre Vás. Sú to špeciálne školené profesionálky v oblasti tantra masáží. Na výber Vám ponúkame z niekoľkých tantra programov, ktoré sú zamerané na určitý druh tantra masáží, no za vyskúšanie určite stoja všetky. Predpokladáme, že si po takto skvelom zážitku budete chcieť túto erotickú masáž ešte zopakovať, preto pri každej ďalšej opakovanej návšteve v našom salóne máme pre Vás pripravené rôzne bonusy na znak toho, že si svojich klientov vieme vážiť. Neváhajte a užite si luxus v tantra Bratislava https://www.tantradiamond.sk/.

Nezařazené