Preprava potravín s kvalitnými bedničkami

Potravinársky priemysel je veľmi citlivý na mnohé veci. Podmienky a hygienické pravidla sú v potravinárskom priemysle prísne a tak je to dobré preto, aby sa zabezpečila požadovaná vysoká kvalita a hygienická bezpečnosť potravín. Aby bolo všetko čisté a sterilné a zabránilo sa tak akejkoľvek kontaminácii. Preto sú aj na obaly v potravinárskom priemysle kladené vysoké nároky a štandardy. Prepravky pre potravinársky priemysel Schoellerallibert.com sú skvelou voľbou v spleti plastových prepravných obalov. Vysoká hygienickosť použitých materiálov sa hodí práve pre potravinársky priemysel.

prepravka na zeleninu

Sú ľahko udržateľné a ľahko sa čistia v prípade potreby. Prepravky bývajú rôznych druhov a rozmerov, podľa potreby, čo je veľkou výhodou. Niektoré je možné aj skladať a všetky je možné prakticky stohovať na seba a vedľa seba a tým optimalizovať miesto v prepravnom náklade. Môžete v nich prepravovať naozaj čokoľvek, čo potrebuje v potravinárskom priemysle prepravku. Kvalitná prepravka je vyrobená z materiálu, ktorý vydrží dlhší čas, teda má dlhú životnosť. Napriek tomu sú aj ekologické a vyrobené z recyklovaných materiálov, ktoré sa na konci živostnosti opäť môžu recyklovať.

prepravka v potravinarstve

Prepravné obaly sa dajú takto perfektne a prakticky optimalizovať a zefektívniť. Úspora miesta, dlhá životnosť, čistý materiál, ergonomicky tvar, ľahká manipulácia, bezpečná manipulácia, to všetko sú benefity a výhody týchto prepraviek. Prepravky sa dajú aj prenajímať, prípadne sa dajú zakúpiť v niektorej konkrétnej farbe. Pokiaľ firma potrebuje prepravky v štýle „corporate identity“, dajú sa tak nechať vyrobiť alebo potlačť na mieru. Na prepravku sa dá krásne umiestniť logo firmy, prípadne iný marketingový text, baner či obrázok. Je to zaujímavý spôsob firemnej identity a iste sa tak zvýši aj hodnota vašej prepravnej alebo distribučnej siete.

Nezařazené