Masážny relax

Aká je to rovnosť pohlaví, keď vy ju pomasírujete vždy, keď o to poprosí, ale ona vám môže povedať, že sa jej veľmi nechce vás masírovať? Nie je to tak trochu nespravodlivé? Nemali by ste mať rovnaké právo na tieto povinnosti?

man-930397_1920

Aj vy predsa pracujete, takisto ako ona. Ženské svaly môžu byť trochu lemravejšie a potrebujú častejšie namasírovať, no nemala by vás preto vaša manželka zanedbávať. Masáž by ste mali mať dopriatu tak často ako si len zaželáte.

Čo keď však už na vás nemá vôbec žiadny čas? Príde z roboty, varí, upratuje a to je pre ňu podstatnejšie ako váš unavený chrbát? Nie je možné objednať si večeru a nechať to upratovanie tak?

fitness-863081_1920

Očividne pre ňu asi nie, keď vám nechce venovať tento čas. Nebojte sa, existuje riešenie, ktoré pomôže vášmu svalstvu – eroticke masaze Privatportal.sk. vytriete jej zrak s tým, že si doprajete taký oddych aký si zaslúžite. Keď vám nechce venovať tú chvíľku svojho času, tak si ju musíte zabezpečiť niekde inde. Pokojne sa jej s týmto pochváľte a povedzte, že sa nemá prečo sťažovať, keďže vás zanedbala na plnej čiare. To sa nerobí a keď to už raz spravila, tak za túto chybu musí byť ochotná zaplatiť túto daň. Nechajte si to od nej ešte aj preplatiť, nech vidí, že vám mohla danú chvíľku obetovať a nie radšej upratovať a variť. Alebo si to nechajte pre seba a tvárte sa spokojne. Uvidíte, či si všimne, že ste prosili o masáž a zrazu je už všetko v poriadku. Ak nie, tak môžete aj vy popremýšľať, že kam váš vzťah vlastne smerujete, keď si vás vaša manželka alebo partnerka nevšíma. Či to nejde úplne opačným smerom ako ste si predstavovali. Keď ste spolu začínali, tak by vám bola zniesla aj modré z neba a dnes? Nie je ochotná ani len trochu siahnuť na vaše dokonale vypracované telo… Možno budete chodiť len na tieto masáže a manželka vás už nebude zaujímať tiež…

Nezařazené