Krtkovanie v Bratislave

Ponúkame Vám čistenie kanalizačných potrubí a odtokov. Krtkovanie vykonávame v Bratislave a blízkom okolí. Krtkovanie v Bratislave a cena vôbec nemusí byť nadsadená z dôvodu veľkomesta či iných rôznych dôvodov. Naša spoločnosť AB-Krtkovanie Vám ponúka čistenie kanalizácií a odpadov za najnižšiu cenu na trhu bez skrytých poplatkov na vysokej profesionálnej úrovni.

priechodný odtok

V našej ponuke nájdete viacero služieb zameraných na túto oblasť a to sú:

čistenie a krtkovanie kanalizácie a upchatých potrubí ktoré je vykonávané vysokotlakovým čistením a teda za použitím špeciálnej hadice s tryskou, pomocou ktorej je do potrubia vpustený vysokotlakovou silou prúd vody. Jej následným tlakom je toto potrubie uvoľnené a znovu priechodné, alebo elektromechanickým čistením pri ktorom je použitá otočná kovová špirála, ktorá svojím pôsobením zbaví kanalizačné potrubie nánosov a usadenín.

čistenie a krtkovanie upchatých toaliet taktiež spomínanými spôsobmi čistenia popísanými vyššie.

čistenie a krtkovanie upchatých odtokov umývadiel a drezov

čistenie a krtkovanie kanalizačných stúpačiek, odpadových guličiek, vpustí a dažďových zvodov

TV monitoring kanalizácie kde za použitia špeciálnych kamier a nástrojov vieme zistiť rozsah upchatia či poškodenia samotného kanalizačného potrubia čím vieme lokalizovať samotné poškodenie a následne môžeme riešiť potrebný rozsah opráv tej ktorej časti kanalizačného potrubia.

inštalatérske práce ktoré spočívajú v montáži toaliet, sprchových a umývadlových batérií a všetkého s týmto spojeného.

inštalatérske práce

Pri vysokotlakovom čistení kanalizácie je väčší predpoklad odstránenia danej poruchy a spriechodnenia kanalizačného potrubia v pomerne krátkom čase, preto je pomerne viac využívané a taktiež je pri tomto spôsobe čistenia menšie riziko poškodenia samotného kanalizačného potrubia.

V každom prípade ponúkame naše služby non-stop a preto nás neváhajte volať kedykoľvek.