Ako zistím kto ma unfollowol na Instagrame?

 Instagram je skvelá aplikácia na ktorej sa delíte o vaše fotky so známymi a neznámymi ľuďmi. Taktiež sa tu dozvedáte detaily života vašich priateľov či už cez posty alebo stories a tiež môžete sledovať rôzne celebrity a sledovať ich životnú cestu.

sledovat

Spoločne s ďalšími sociálnymi sieťami, ako je Twitter, Facebook a Snapchat, tvorí Instagrem v dnešnej dobe základ medzi aplikáciami v telefóne.
Pre väčšinu používateľov Instagramu je číslo vašich sledovateľov ekvivalentom ich úspechu. A preto ak zistíte, že číslo vašich sledovateľov kleslo, môžete sa cítiť nesvoj. A je prirodzené, že chcete vedieť kto vás unfollowol, ale bohužiaľ Instagram vám v tomto prípade nepošle notifikáciu ako to robí keď vám nový odoberateľ pribudne.

Môže to byť frustrujúce (možno vás to aj trochu vytočí), ak si myslíte, že vás už niekto nechce sledovať, najmä ak ste priatelia. Snažte sa, nebrať to osobne, môžu len chceli zmenšiť číslo ľudí, ktorých sledujú a dokonca niektorý užívatelia niekoho začnú sledovať a hneď ich aj sledovať prestanú.
Ale ak vám stále vŕta v hlave kto bol ten človek, ktorý vás už nesleduje máte pár alternatív ako to zistiť.

Prvým spôsob, ako na to je skontrolovať to manuálne.
To si však vyžaduje čas, väčšinou veľmi veľa času. Takže pravdepodobne by ste to mali vyskúšať len vtedy, ak si myslíte, že viete, kto by sa vás mohol zbaviť. Alebo v prípade keď nasledujete stovky alebo tisíce ľudí.
Ako na to ? Na Instagrame si otvoríte zoznam ľudí ktorých sledujete. A potom klikáte na profil každého jedného a prechádzate zoznam ľudí, ktorých sledujú.
Druhý spôsob je použite aplikácie. V appstore alevo v Google Play si stiahnete aplikáciu, ktorá analyzuje váš profil na Instagrame.

instragram

Ak si nie ste istí, kto vás nesledoval, najrýchlejším spôsobom je použitie aplikácie. Existuje veľa aplikácií, ktoré poskytujú analytické informácie o vašom účte.
 
Pre majiteľov systému Android existuje aplikácia :Unfollowers for Instagram
Aplikáciu nainštalujte a prihláste sa pomocou svojho mena / e-mailu a hesla Instagram, aby ste si pozreli nedávnych unfollowerov, ľudí, ktorých sledujete, ktorí vás nesledujú späť, vzájomných sledovateľov a ďalšie.
Pre majiteľov iPhonov existuje aplikácia :Followers Track for Instagram!
Použitie je prevažne rovnaké. Jednoducho si stiahnite aplikáciu a zadajte svoje meno a heslo na Instagram. Zanalyzuje váš účet a zobrazí akýchkoľvek nových sledovateľov, nesledujúcich používateľov, tých, ktorých sledujete, ktoré vás nesledujú a naopak.

Nezařazené