Tantra alebo skutočne originálna masáž

Jednou z dôležitých ľudských súčastí a zároveň potrieb sú dotyky. A práve v tento fakt verí aj tantra a s ňou spojené tantrické masáže, ktorých cieľom je nabiť vaše telo (a myseľ) čerstvou životnou energiou prostredníctvom zmyselných dotykov, čo sa venujú celému telu a žiadna časť nezostáva nepovšimnutá. Teda áno, možno už viete, že konkrétna masáž je špecifická i tým, že pracuje so sexuálnou energiou a dotykmi v oblasti intímnych partií.

  • Pretože sexuálna energia je takisto jedna zo základných životných esencií.

ruky, masáž

Práve tým, že daný fakt tantrické masáže neignorujú a naopak venujú mu potrebnú pozornosť, dokáže byť ich účinok veľmi efektívny z hľadiska uvoľnenia energií a načerpania nových životných síl. V prípade záujmu vyskúšať ich, máte na výber niekoľko možností. Môžete navštíviť salón, čo zamestnáva odborný a vyučený personál, prípadne súkromnú pracovníčku v danom obore. Pokiaľ však zachytíte potrebné vedomosti a možno aj štýl, akým sa tieto príjemné a eroticky ladené úkony praktizujú, následne ich môžete vyskúšať aj v súkromí so svojou polovičkou.

žena na posteli

  • Mimochodom tieto služby sú určené nielen pre mužských zákazníkov, ale rovnako tak pre ženy či pre páry, ktoré môžu odskúšať tento zážitok spoločne v niektorom z dostupných tantrických salónov.

Starodávne umenie alebo obyčajná erotická služba?

Je ale pravda, že v súčasnosti dokáže byť pre laika ťažké posúdiť, kedy sa jedná o originálne postupy a dotyky čerpajúce zo starej ázijskej kultúry a kedy sa jedná o jasne erotickú masáž. Na druhej strane sa však samozrejme dokážeme rozhodnúť medzi tým, čo vidíme, a teda či sa rozhodneme navštíviť salón špecializujúci sa na toto starodávne umenie s relaxačným a čistým prostredím, alebo či naopak smerujeme do salónu, ktorý predáva ľahké ženy na sex.

  • Každopádne je len na vás, pre čo sa rozhodnete, ale na výber určite máte, predovšetkým v našom hlavnom meste.

Nezařazené