RGB led pás

Či sa zaujímate o zariadenie domácnosti, či nie, určite ste sa na internete stretli s fotografiami ideálneho domu a pekných izieb, ktoré vytvárajú pre človeka príjemnú atmosféru. Jedným z vecí zabezpečujúce toto príjemné a útulné prostredie je aj osvetlenie. V dnešnom článku vám chceme predstaviť a ponúknuť led pás, ktorý so sebou nesie obrovské množstvo výhod.

da6e76401edc86c570d0a092d1bd

RGB led pásy sú tie, ktoré svietia na všetky možné farby a ich výber závisí iba na vás. RGB je skratka pre red, green a blue – teda červená, zelená a modrá. Kombináciou týchto troch základných farieb vznikajú aj ostatné zložené farby ako napríklad ružová, žltá, oranžová či fialová. Okrem širokého výberu z farieb si môžete na vašom RGB led páse nastaviť aj rôzne efekty, či chcete zmeniť po čase farbu a mnoho ďalších vecí. Medzi populárne efekty, ktoré obsahujú všetky led pásy patria napríklad svetelný had, postupné zapínanie a vypínanie. Na bežnom páse máte na výber z až viac ako sto rôznych efektov, preto vám môžeme zaručiť, že vás led pás neunudí. Ak túžite po pokojnej atmosfére v podvečer, zvoliť si môžete jemnú zelenú či žltú farbu, vďaka ktorej sa budete cítiť upokojene. Naopak, ak chcete v spálni vyvolať vášeň a prekvapiť partnera či partnerku, zvoľte sýto červenú. Tá vo vás rozprúdi všetku vášeň a vzrušenie. Možností je naozaj veľmi veľa.

rgb-vodeodolne-led-pasy

Ak sa pýtate na cenu, aj tá je veľkou výhodou rgb led pásov. Na našom webu vám ponúkame rôzne dĺžky pásov, od ktorých sa odvíja aj ich cena. Za klasický päťmetrový pás zaplatíte okolo 20 eur a zaručí vám dlhú životnosť a nízku spotrebu. Za väčší, desaťmetrový dáte okolo 60 eur. Záleží tiež na ostatných parametroch, ktoré si treba dôkladne pozrieť, nakoľko existujú 12Voltové a 24Voltové.

Veríme, že kúpu týchto moderných a výhodných svetiel neoľutujete a že vám prinesú okrem skvelého dizajnu aj skvelú atmosféru.