Masívne postele ALBERO pre Váš dokonalý oddych

Nepochybne je to posteľ – to čarovné miesto, ktoré nám slúži k relaxu a odpočinku, to miesto kde si oddýchneme a môžeme sa pohodlne natiahnuť, miesto ktoré opúšťame len s veľkou silou vôle a tešíme sa na neho v podstate od momentu, keď z neho odchádzame. Posteľ je našim útočiskom a dokonalou oázou relaxu a pokoja, ktorý tak veľmi potrebujeme.

drevená masívna posteľ tmavá

Krásna posteľ – kráľovná našej spálne, výber ktorej je dôležitý hlavne preto, že na nej trávime niekoľko faktory, na ktoré by ste mali dbať pri jej výbere. Spánkom venujeme až tretinu svojho života, preto je dobré vyberať naozaj zodpovedne. Predsa len, posteľ nekupujete každý deň a má slúžiť roky.

Všetky menované náležitosti dokonale spĺňa obľúbená a neopozeraná klasika – masívna posteľ. Masívne postele https://albero.sk/kategoria-produktu/postele-masivne/ ALBERO sú vyrobené z dreva – masívneho buku alebo duba, pre milovníkov prírody a pre všetkých, ktorí uprednostňujú materiály prírodného charakteru. Mimoriadne stabilný a pevný typ postelí, ktorých konštrukciu tvorí pevné a masívne drevo čo je záruka toho, že sa tak skoro neopotrebujú a drevo im zaručuje veľmi dlhú životnosť. Nadčasový a nevšedný dizajn, viacero farebných prevedení dreva a stabilita tvoria z masívnych postelí naozaj zaujímavý nábytok. Hodia sa v podstate do všetkých typov spální a to vďaka ich drevenému pôvodu, ktorý určite nepôsobí rušivo či už v spálňach klasických alebo moderných.

drevená masívna posteľ svetlá

U nás na albero.sk si môžete vybrať z viacerých typov – masívne postele bukové alebo dubové, s vyvýšeným spaním alebo s úložným priestorom, ktorý Vám rozšíri možnosti odkladania čohokoľvek. Úložné priestory masívnych posteli sú dostatočne priestranné na to, aby si si pohodlne odložili aj viac vecí naraz, prípadne predmety väčších rozmerov. V prípade akýchkoľvek otázok nás pokojne kontaktujte, radi Vám zodpovieme na všetko čo Vás zaujíma, alebo nás navštívte priamo v našej predajni ALBERO nábytok v Bratislave, kde Vám naši profesionálni pracovníci ochotne poradia.