Cestovné poistenie pre každého

Dovolenková sezóna sa nezadržateľne blíži a vy už možno aj máte svoju dovolenku zaplatenú. A už sa stačí na ňu iba tešiť. Pokiaľ cestujete s cestovnou kanceláriou, zabezpečené máte pravdepodobne aj cestovné poistenie. Ak si nie ste istý, určite sa o tom informujte. Do zahraničia, a dokonca ani ku susedom do Českej republiky či Rakúska, by sme vycestovať nemali.

cestovanie

Cestovné poistenie pred samotnou cestou.

Či už sa chystáte na jednodňový výlet alebo dlhú dobu strávite v zahraničí, cestovné poistenie by ste mali uzatvoriť ešte pred samotnou cestou. Aj na prvý pohľad nudná dovolenka pri mori sa môže zmeniť na nočnú moru. Cestovné poistenie vám pomôže v prípade hospitalizácie v nemocnici, ale dokonca aj v prípade nutnosti prevozu na Slovensko. V prípade, že nemáte cestovné poistenie, vaša návšteva nemocnice v cudzej krajine sa môže vyšplhať až na tisíce Eur. Na dovolenke veľmi rýchlo prídete k úrazu. Môžete dostať úpal. Môžete mať problémy so žalúdkom, typické najmä pre arabské krajiny. Samozrejme nikto si nepraje využiť cestovné poistenie. No na ceste nikdy neviete. Cestovné poistenie vám pomôže pri bežných ošetreniach aj v prípade bolesti zubu. Na Slovensku berieme takéto ošetrenia ako samozrejmosť. Platíme si povinné zdravotné poistenie a preto sú sumy za ošetrenie zadarmo alebo minimálne.

poistenie

Cestovné poistenie aj na adrenalínové športy.
Nie každá cestovná kancelária vás poistí aj na športy, ktoré nesú zvýšené riziko úrazu. Na axa-assistance.sk však nájdete produkty na rôzne typy zájazdov či dovoleniek pre každého, bez ohľadu na to, kam cestuje.
Navštívte internetovú stránku axa-assistance.sk a pozrite si ponuku produktov cestovného poistenia, ktoré si môžete vyskladať priamo na mieru. Nemusíte tak platiť predražené cestovné poistenia na dlhú dobu. Poistite svoju cestu a vycestujte v kľude za zážitkami.